Americas Best Value Inn - Pendleton

52 foto's
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Americas Best Value Inn - Pendleton
$$$$

Beschrijving

Dit Americas Best Value Inn - Pendleton met 2 sterren is gelegen op een welgelegen locatie in het hart van Pendleton en op 6 minuten wandelen van Pendleton Center for the Arts. Deze herberg verleent wifi in de hele accommodatie.

Locatie

Dit pand met 50 kamers is genesteld op circa 400 meter afstand van het Pendleton Air Museum en slechts een kort ritje van winkelgelegenheden zoals het Pendleton Convention Center. Het Roy Raley Park bevindt zich binnen 9 minuten wandelen van Americas Best Value Inn -, terwijl Joseph 127 km verderop ligt. Bovendien zijn speciaalzaken en winkels in de buurt van dit pand in Pendleton geplaatst. Als u in Americas Best Value Inn - Pendleton verblijft, kunt u ook genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Pioneer Park binnen slechts 8 rijminuten verderop.

Kamers

De kamers van dit pand in Pendleton bieden gasten een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals strijkfaciliteiten en airconditioning. Elke unit beschikt over een privébadkamer met toiletartikelen voor gasten. Voor meer comfort worden toiletartikelen voor gasten samen met een badkuip en een douche verstrekt.

Eten en Drinken

Proef eens Mexicaanse specialiteiten bij El Charrito, gelegen vrij dicht bij het hotel.

Zaken en Recreatie

Gasten kunnen een seizoensgebonden buitenzwembad en een golfbaan aanvragen, voor het gebruik ervan worden er extra kosten in rekening gebracht. Americas Best Value Inn - Pendleton beschikt ook over een zwembad.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 15:00-23:59
tot 11:00
Voorzieningen
Privé parkeren is mogelijk gratis op locatie.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Ontbijt
Alle gasten krijgen tegen betaling een continentaal ontbijt aangeboden. 
Kinderen en extra bedden
Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1. 
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan op verzoek.
Talen
Hindi, Punjabi
Gebouw
Renovatiejaar:2006
Aantal kamers:26
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Kamer met een King Size Bed
  • Kamergrootte:

    22 m²

  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
  • Privézwembad
  • Koffiezetapparaat
Kamer met een Queen Size Bed
  • Kamergrootte:

    22 m²

  • Bed opties:
    2 King Size Beds
  • Privézwembad
  • Koffiezetapparaat
Suite
  • Kamergrootte:

    25 m²

  • Bed opties:
    2 King Size Beds
  • Privézwembad
  • Koffiezetapparaat

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Parkeerplaats

Off-site parkeerplaats

Bagageopslag
24 uursservices

24-uursreceptie

Zwembad

Seizoensgebonden buitenzwembad

Wasserij
TV

Flat-screen TV

Keukenfaciliteiten

Droger

Diensten

  • Huishouding
  • Wasserij

Business

  • Fax/Fotokopiëren

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden
  • Kinderbuffet

Spa en Recreatie

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Ondiep gedeelte

Kamerfaciliteiten

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Keukenvoorzieningen

  • Droger

Media

  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Kamerdecoratie

  • Vloerbedekking
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Americas Best Value Inn - Pendleton

💵 Laagste kamerprijs 55 €
📏 Afstand tot het centrum 100 m
🗺️ Locatie beoordeling 7.6
✈️ Afstand tot de luchthaven 6.6 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Eastern Oregon Regional, PDT

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
201 Sw Court Ave, Pendleton, Oregon, Verenigde Staten, 97801
Kaartweergave
201 Sw Court Ave, Pendleton, Oregon, Verenigde Staten, 97801
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
214 N Main St
Pendleton Center for the Arts
450 m
Pretpark
Pioneer Park
580 m
21 SW Emigrant Ave
Pendleton Air Museum
370 m
108 SW Frazer Ave
Wagons Ho
380 m
Restaurant
Rainbow Cafe
290 m
Restaurant
Susie's Cafe
780 m

Beoordelingen van Americas Best Value Inn - Pendleton

7.7 /10
Heel goed
319 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Beoordelingen van onze gastenSchrijf een beoordeling
  • J
    Jakob
    Nederland
    Heeft een recensie op 05 nov geschreven
    Perfect
    9.0

    Leuke accommodatie, goed personeel vond ik geweldig.

    Mijn 2 nachten in Pendleton waren geweldig. De kamer die ik heb geboekt was comfortabel en mooi met niet alleen een stapelbed, maar ook schone handdoeken. Het ontbijt bestond uit enorm veel verschillende warme wafels, biscuitjes, fruit en eieren. Deze locatie was geweldig, erg dicht bij een restaurant, het museum en ook restaurants en buurtwinkels. Alles voldeed aan de criteria, ik zou hier zonder twijfel weer willen logeren...

  • A
    Albert
    Nederland
    Heeft een recensie op 07 okt geschreven
    Geweldig
    8.2

    Het gebouw was mooi en de kamers waren comfortabel, wat we erg prettig vonden. De locatie was geweldig, vlak bij een park en verschillende winkels, en gemakkelijk bereikbaar. De afstand naar Pendleton Woolen Mill Store was slechts 1 km, wat handig was.

  • D
    Duuk
    Nederland
    Heeft een recensie op 06 okt geschreven
    Heel goed
    7.0

    De accommodatie heeft een geweldige ligging, vlak bij het stadscentrum. De badkamers zijn ruim. Ik heb lekkere ontbijten met sappen en wafels gehad.

  • R
    Rosa
    Nederland
    Heeft een recensie op 30 sept geschreven
    Wat werk nodig
    5.2

    De locatie van het hotel was centraal en dicht bij het Pendleton Air Museum. Het bed was buitengewoon comfortabel. Er was gratis wifi beschikbaar. Het ontbijt was smakelijk en er was veel keuze aan voedsel.

  • C
    Cornelis
    Nederland
    Heeft een recensie op 26 aug geschreven
    Perfect
    9.2

    De rustige kamers waren uitgerust met hapjes, schone handdoeken en een douchegordijn. De locatie van het hotel vond ik uitstekend, heel dicht bij het centrum en gemakkelijk bereikbaar naar diverse winkels en buurtwinkels.

  • G
    Gerrit
    Nederland
    Heeft een recensie op 14 jul geschreven
    Geweldig
    8.0

    De locatie is perfect - op loopafstand van Roy Raley Park. De kamers waren brandschoon en ruim, met een stapelbed en schone handdoeken.

Veelgestelde vragen over Americas Best Value Inn - Pendleton

Hoe ver ligt Americas Best Value Inn - Pendleton hotel van het stadscentrum?
Het stadscentrum van Pendleton is bereikbaar binnen een 5-minuten lopen vanaf Americas Best Value Inn - Pendleton hotel.
Welke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Americas Best Value Inn - Pendleton hotel?
Gasten van Americas Best Value Inn - Pendleton hotel kunnen Pendleton Center for the Arts (binnen 6 minuten wandelen van de accommodatie) bezoeken, of het Children's Museum of Eastern Oregon, gelegen binnen 6 minuten lopen.
Heeft deze 2-sterren herberg parkeergelegenheid op het terrein?
Gasten van deze 2-sterren herberg kunnen gebruikmaken van parkeerplaatsen.
Wat zijn de aanbevolen eetgelegenheden tijdens het verblijf in dit 2-sterren hotel?
Dit 2-sterren hotel heeft geen restaurants, maar gasten kunnen dineren in El Charrito en Eden's kitchen binnen 5-minuut lopen van de accommodatie.
Hoe laat kan ik het vroegste en het laatste bij 2-sterren Americas Best Value Inn - Pendleton uitchecken?
U kunt van 11:00 tot en met 11:00 uit 2-sterren Americas Best Value Inn - Pendleton uitchecken.
Hoeveel kost het om bij Americas Best Value Inn - Pendleton te logeren?
De prijzen van Americas Best Value Inn - Pendleton beginnen op $64.
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in Americas Best Value Inn - Pendleton hotel?
Bij Americas Best Value Inn - Pendleton hotel kunnen gasten betalen met contant geld, Visa en American Express en andere betaalwijzen.
Welke voorzieningen zijn inbegrepen in de kamers van de 2-sterren herberg?
Elke kamer in de 2-sterren herberg biedt een flatscreen TV met satellietzenders, sommige units hebben privébadkamers met toiletartikelen voor gasten.
Biedt Americas Best Value Inn - Pendleton hotel faciliteiten voor zakenreizigers aan?
Ja, Americas Best Value Inn - Pendleton hotel beschikt over een vergaderzaal en een zakencentrum voorzien van banket en vergaderfaciliteiten, een fotokopieerapparaat.
Is een zwembad beschikbaar in deze 2-sterren herberg?
Ja, u vindt een zwembad ter plaatse bij deze 2-sterren herberg.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer